18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zima rządzi

Wtorek chłodny, ale spokojny. Spadnie śnieg

Emilia Waszczuk
12.03.2019  13:02
Pogoda we wtorek
Pogoda we wtorek Fot: pxHere

Wtorek dalej zimowy. W części kraju spadnie śnieg, a niebo niemal wszędzie będzie zachmurzone. Na szczęście w końcu opuści nas nieprzyjemny, silny wiatr.

Pogoda we wtorek nie przyniesie nam większych niespodzianek. Narzekać możemy dziś jedynie na temperatury, które w ciągu dnia oscylować będą w okolicach 5 stopni Celsjusza.

W końcu czeka nas dzień bez uciążliwego, silnego wiatru. We wtorek wiać będzie umiarkowanie bądź słabo. Tylko na północy kraju silniej, w porywach do 75km/h.

Wszędzie pochmurno, ale z dużymi przejaśnieniami. Na północnym wschodzie, wschodzie oraz w górach śnieg i deszcz ze śniegiem. na południowym wschodzie deszcz. W pozostałych regionach raczej bez opadów.

Najzimniej dziś w Suwałkach i Zakopanem - tylko 1 stopień Celsjusza. Trochę cieplej w Białymstoku, gdzie termometry pokażą 3 kreski.

4 stopnie na plusie w Olsztynie, Przemyślu, Rzeszowie, Lublinie i Kielcach. 5 stopni dziś w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim, Jeleniej Górze, Łodzi, Katowicach i Krakowie. 6 stopni w Zielonej Górze i Poznaniu, 7 kresek w Szczecinie i Opolu, do 8 we Wrocławiu.

Przeczytaj więcej
Komentarze