18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szatańska pogoda

Yvonne nadciąga, to prawdziwa diablica. Będzie gorąco jak w piekle

22.07.2019  21:47
Yvonne nadciąga, to prawdziwa diablica. Będzie gorąco jak w piekle
Yvonne nadciąga, to prawdziwa diablica. Będzie gorąco jak w piekle Fot: Shutterstock

Nad Europą przesuwa się wyż Yvonne, a wraz z nim coraz większe temperatury. Upał dotrze też do Polski. Już za chwilę będzie gorąco jak w piekle!

Dopiero co mieliśmy jesień w lipcu, a już wraca do nas lato i to w najgorętszym wydaniu. Poniedziałek był przyjemnie ciepły, wtorek będzie podobny, choć mokry. Od środy buchnie jednak prawdziwym żarem!

Pogoda we wtorek

Chmury w całym kraju, chwilowe ochłodzenie i przelotny deszcz - to czeka nas we wtorek.

Najcieplej będzie na zachodzie kraju - do 28 stopni w Zielonej Górze, 26, we Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim, 25 w Szczecinie i Poznaniu. W centrum Polski 20-22 stopnie, na wschodzie 23. Na południu kraju 19, na północy - 20-22.

Yvonne nadciąga

Po chwilowym ochłodzeniu, nastąpi środa, a wraz z nią diablica Yvonne, która już teraz na zachodzie Europy przyniosła do 45 stopni Celsjusza! W Polsce na szczęście aż tak gorąco nie będzie, ale i tak czekają nas ostre upały.

Już w środę synoptycy zapowiadają od 25 stopni na wschodzie, do 29 na zachodzie. W czwartek będzie goręcej - do 32, w piątek - nawet ponad 34, a w weekend może być jeszcze goręcej!

Przeczytaj więcej
Komentarze