18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za zmiana

Nagłe uderzenie wiosny! Bardzo ciepła i słoneczna niedziela

16.03.2019  17:49
Pogoda w niedzielę? Mały przedsmak wiosny
Pogoda w niedzielę? Mały przedsmak wiosny Fot: Pexels

Niedziela zapowiada się iście wiosennie! Będzie dużo cieplej i dosyć słonecznie. Również wiatr, poza wybrzeżem i rejonami podgórskimi, nie będzie już dawał nam się tak we znaki.

Na taką pogodę czekaliśmy! Po deszczowych, pochmurnych i wietrznych dniach przyszła pora na odrobinę wytchnienia i mały przedsmak wiosny.

Temperatury w niedzielę poszybują nawet do 20 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie we Wrocławiu i Krakowie, tam 19-20 stopni.

Tylko odrobinę mniej, 18 stopni w niedzielę w Katowicach i Opolu. 17 stopni w Kielcach i Łodzi. 16 kresek na termometrach w Przemyślu, Rzeszowie, Jeleniej Górze, Poznaniu i Warszawie.

15 stopni Celsjusza w niedzielę w Zakopanem i Lublinie. 14 w Gorzowie Wielkopolskim, 13 w Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie, W Gdańsku i Olsztynie 12 stopni, w Koszalinie i Białymstoku 11, a w Suwałkach zaledwie 8.  

W niedzielę dużo słońca

Z rana na wschodzie i północnym wschodzie pochmurno i deszczowo, jednak z biegiem dnia zacznie się przejaśniać. W pozostałej części Polski zachmurzenie niewielkie, z większymi przejaśnieniami i dużą ilością słońca!

Wiatr słaby i umiarkowany w prawie całym kraju. Silnie wiać może nad morzem, w górach i na terenach podgórskich - w porywach do 65 km/h. 

Przeczytaj więcej
Komentarze