18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadchodzą "czerwone diabły"

Pogoda oszalała! Czeka nas meteorologiczny rollercoaster

22.07.2019  07:42
Pogoda oszalała! Czeka nas meteorologiczny rollercoaster
Pogoda oszalała! Czeka nas meteorologiczny rollercoaster Fot: MaxPixel

Czekacie na stabilną i letnią pogodę? Porzućcie nadzieję! W najbliższym czasie nie ma najmniejszych szans na to, że nasza meteorologiczna sytuacja się poprawi. Aura oszalała!

Pogoda w Polsce od początku lata zapewnia nam wrażenia wprost kosmiczne. Najpierw były upały, potem skrajna plucha, a teraz, kiedy wydawać by się mogło, że pogoda się w końcu ogarnia - nadchodzi pogodokalipsa

Nadchodzą "czerwone diabły"

Chociaż z rana za oknami wita nas przyjazna aura, to w całej Polsce wiadomo od dawna, że pogoda oszalała i nigdy nie można w stu procentach stwierdzić, co nam zapewni. Czym się to objawia? Jednego dnia jest przyjemnie, a drugiego potężny wiatr łamie drzewa, pada ulewny deszcz, sypie grad.

Dziś być może uchronimy się przed meteorologicznymi dramatami. Temperatura w całym kraju ma sięgać od 24 do 27 stopni Celsjusza. Niestety, wiadome jest, że pojawią się gdzieniegdzie gwałtowne burze - biorąc pod uwagę to, co się często dzieje, kiedy nagle dopada nas urwanie chmury - warto na siebie uważać.

Wilgotność powietrza sięgnie 60 procent. Nacieszmy się tym - wkrótce do Polski dotrą "czerwone diabły" - oznacza to, że nad nasz kraj napłyną kosmiczne upały, które mają szansę przebić czerwcowy skwar. Chyba czas najwyższy przygotować zapasy lodu. Z całą pewnością się przyda, kiedy temperatura przekroczy 34 stopnie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze