18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w poniedziałek koniec dobrego

UWAGA NA POGODĘ! Będzie... pięknie. Wychodźcie z domów

11.08.2019  10:42
UWAGA NA POGODĘ! Będzie... pięknie. Wychodźcie z domów
UWAGA NA POGODĘ! Będzie... pięknie. Wychodźcie z domów Fot: Shutterstock

IMGW nie wydało na niedzielę żadnych ostrzeżeń, a na niebie nie ma (prawie) chmur. Nie będzie padać, sypać gradem ani smażyć nas na wiór. Ale to tylko do poniedziałku. 

Czekaliście na ten dzień, więc jeśli tylko możecie, pójdźcie za naszą radą... WYJDŹCIE Z DOMÓW i zażyjcie iście letniego, gorącego dnia. A zróbcie to tym bardziej, że jutro już nie będzie tak pięknie.

Pogoda w niedzielę

Na niedzielnym niebie pojawią się jedynie niewielkie, przejściowe zachmurzenia, z których - o dziwo, jak dawno nie było - nic nie powinno padać. Wiatr? Owszem, umiarkowany, co przy upale powinno być wręcz przyjemne. Tylko nad morzem, niemal jak zawsze - silny, nawet porywisty.

Jeśli jeszcze nie wyszliście z domów (a wyjdziecie, bo grzech tego dziś nie zrobić) ubierzcie się lekko. Jeśli już opuściliście swoje cztery kąty, mamy nadzieję, że ubraliście się na cebulkę. Czemu? Bo niemal wszędzie będzie za chwilę gorąco.

W niedzielę słońce nam dogrzeje. W zdecydowanej większości kraju czeka nas 27-30 stopni Celsjusza. Tylko na północy i wysoko w górach nieco chłodniej - 23-26 stopni.

Pogoda w niedzielę

Pogoda w poniedziałek

Po niedzielnych rewelacjach czas na poniedziałek. A tego najbliższego można nie lubić. W połowie kraju dalej będzie gorąco, ale na niebie wykwitną chmury, a z chmur poleje się deszcz (na szczęście - zdaniem synoptyków - przelotny).

W południowej połowie Polski będzie też burzowo. Z burzowych chmur, poza piorunami, sypnąć może gradem, a wiatr wiać będzie w porywach nawet do 90 km/h.

Pogoda w poniedziałek
Przeczytaj więcej
Komentarze