18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W czwartek jeszcze ciepłej i coraz więcej słońca. To koniec zimy?

Redakcja
07.02.2019  08:32
pogoda czwartek ciepło wiatr
pogoda czwartek ciepło wiatr Fot: Wikipedia

W czwartek pogoda da nam sporo radości. Czeka nas kolejny wzrost temperatur i coraz większa ilość słońca. Nie powinno dziś też padać.

W czwartek na niebie początkowo sporo chmur, ale czekają nas większe rozpogodzenia. Słońce pojawi się głównie w centrum, na wschodzie i południowym wschodzie, ale powinno zajrzeć też do pozostałych regionów Polski.

Temperatury coraz wyższe. W ciągu dnia nigdzie nie powinniśmy odnotować mrozu. Najchłodniej w Suwałkach 1 stopień Celsjusza, najcieplej w Katowicach, tam aż 6!

2 stopnie pokażą termometry w Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu i na południowym biegunie Polski - w Zakopanem. Odrobinę cieplej, 3 stopnie, na zachodzie kraju, a także w Koszalinie, Poznaniu i Białymstoku.

Maksymalnie 4 stopnie Celsjusza dziś w Warszawie, Lublinie, Przemyślu, Kielcach, Łodzi, Wrocławiu i Opolu. Aż pięć kresek powyżej zera w Rzeszowie i Krakowie.

Porywisty wiatr na zachodzie i południu

We znaki może dać nam się dziś wiatr. Na zachodzie i południu kraju powieje porywiście, w Sudetach nawet do 85km/h, na Podgórzu Sudeckim do 60 km/h. 

W pozostałych regionach dużo spokojniej - wiatr słaby i umiarkowany.

Przeczytaj więcej
Komentarze