18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pogoda na czwartek

Zima znika, ale dalej brzydko. Będzie deszczowo i mgliście

27.03.2019  22:29
W czwartek mgliście i deszczowo
W czwartek mgliście i deszczowo Fot: Shutterstock

W czwartek zima powoli zacznie opuszczać Polskę. Będzie nieco cieplej, ale nadal brzydko. Pojawią się mgły, z nieba spadnie deszcz i deszcz ze śniegiem.

Macie dość zimna, chmur i deszczu? My też, niestety, musimy jeszcze chwilę wytrzymać. W czwartek nadal nie zawita do nas wiosna, choć z biegiem dnia na niebie zacznie nieśmiało pojawiać się słońce. Zachmurzenie w ciągu dnia duże, ale z coraz większymi przejaśnieniami.

W czwartek w całym kraju mokro

Z rana na północnym wschodzie i Podhalu opady deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Później padać będzie już tylko deszcz - niestety w całym kraju, na szczęście - przelotnie.

Rano uważajmy na drogach - mogą pojawić się mgły ograniczające widoczność do około 300 metrów. 

Coraz cieplej, do 12 stopni Celsjusza

Temperatury w czwartek nie będą szczególnie satysfakcjonujące, ale po ostatnich przymrozkach nie ma co narzekać. W Gdańsku termometry pokażą nawet 12 stopni. W Zakopanem zaledwie 5.

Ciepło nadchodzić będzie powolutku z północnego zachodu. W Gorzowie Wielkopolskim, Bydgoszczy, Poznaniu, Toruniu i Zielonej Górze 11 stopni Celsjusza. W Koszalinie, Szczecinie i Wrocławiu 10 stopni.

9 kresek na termometrach w Olsztynie, Warszawie, Łodzi, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach i Opolu. 8 stopni w Białymstoku, Przemyślu i Jeleniej Górze. W Suwałkach 7.  

Przeczytaj więcej
Komentarze