18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda w czwartek

Zimno i mokro. Może spaść śnieg

10.04.2019  22:23
W czwartek możemy spodziewać się nawet śniegu
W czwartek możemy spodziewać się nawet śniegu Fot: Wikipedia

Koniec tygodnia nie będzie pogodny. W czwartek możemy spodziewać się chłodu i opadów. Od deszczu po śnieg.

Pogoda w czwartek daleka będzie od ciepłej i słonecznej wiosny. Przypomnimy sobie za to zimę. Będzie bowiem zimno i deszczowo. A w niektórych miejscach pojawi się też śnieg.

Uwaga na mróz

Niestety temperatura w czwartek spadnie drastycznie w stosunku do poprzednich dni. Maksymalnie zobaczymy na termometrach 9 kresek. I to w niewielkiej części kraju, głównie w Warszawie, Katowicach, Opolu i Wrocławiu. W pozostałych miastach będzie tylko chłodniej. W Krakowie i Rzeszowie może pojawić się 8 stopni Celsjusza, natomiast w znacznej części Polski od 5 do 7 kresek. Najchłodniej w Koszalinie i Gdańsku, gdzie odpowiednio 4 i 3 stopnie.

Może padać deszcz i śnieg

Obniżeniu temperatury i porannym przymrozkom towarzyszyć będą opady. Na te najbardziej narażone są miejsca wzdłuż granic naszego kraju. Na północy możemy spodziewać się opadów śniegu, zaś na południu deszczu. Śnieg lub śnieg z deszczem zobaczymy w Trójmieście, Suwałkach. Białymstoku czy Gorzowie Wielkopolskim. Za to deszczowo będzie m.in. w Lublinie, Krakowie, Rzeszowie, Zakopanem, Kielcach czy Katowicach. W pozostałej części Polski sucho, ale wciąż zimno i pochmurno

W całym kraju pojawi się też wiatr, którego prędkość dojdzie do 4-5 metrów na sekundę. To może wpłynąć na obniżenie odczuwalnej temperatury

Przeczytaj więcej
Komentarze