18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał meteo wizję!

Pogoda w majówkę. Jackowski ujawnia prognozy

Wojciech Kozicki
28.04.2023  12:22
Pogoda w majówkę. Jackowski ujawnia prognozy
Pogoda w majówkę. Jackowski ujawnia prognozy Fot: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News, Howard Bluestein/Science Source/East News

Jaka będzie pogoda w majówkę? Sprawdzacie prognozy pogody IMGW? Jasnowidz Krzysztof Jackowski robi konkurencję synoptykom i ujawnia swoją profetyczną pogodę na pierwsze dni maja w Polsce.

Prognoza pogody na majówkę ujawniona. Jednak jasnowidz Krzysztof Jackowski  jak zwykle czarno widzi przyszłość. Niestety, profetyczne prognozy pogody na maj nie napawają optymizmem. Gdzie będzie najcieplej?

Pogoda w majówkę. Jasnowidz Jackowski ujawnia prognozy

Jeszcze kilka dni temu jasnowidz Jackowski zapowiadał wielki krach, III wojnę światową i zamach na ważnego polityka. Teraz jednak polski Nostradamus zajął się sprawami tak przyziemnymi jak pogoda w majówkę.

Gdzie najlepiej pojechać w Polsce na majówkę, by cieszyć się dobrą pogodą?

Pogoda będzie typowo wiosenna w ten długi weekend. Nie będzie ani za ciepło, ani też za zimno. Nad morzem będzie najlepiej. Co prawda będzie taka przeplatanka. Najpierw będzie ciepło i słonecznie. Potem następnego dnia trochę zimnej i pochmurno, a kolejnego znów cudownie. To będzie doskonała pogoda do wypoczynku – ujawnił jasnowidz Jackowski. (Super Express)

Ani za ciepło, za zimno… geniusz!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje