18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na piątek

Drugi dzień wiosny będzie... wiosenny. W końcu zrobi się ciepło

21.03.2019  22:46
W piątek w końcu wiosna
W piątek w końcu wiosna Fot: PxHere

W piątek w końcu zawita do nas wiosna. Temperatury będą rosły, a zza chmur słońce przebijać będzie coraz częściej i zostawać z nami coraz dłużej.

Drugi dzień wiosny przyniesie nam sporo ciepła. Pogoda w piątek sprawi, że poczujemy się lepiej i pozytywnie nastroi nas na weekend.

Choć na niebie w całej Polsce przeważać będą chmury, możemy liczyć na większe i długie rozpogodzenia, a co za tym idzie, także sporo słońca. Niestety, możliwe są także opady deszczu, na szczęście niewielkie.

Temperatury w piątek dobiją nawet do 15-16 stopni. Najcieplej w Jeleniej Górze, Zielonej Górze i Wrocławiu. Odrobinę mniej, 14 stopni w Opolu, Bydgoszczy, Toruniu i Warszawie. 13 stopni w Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu. 12 stopni w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie i Gdańsku. 11 stopni w Łodzi, Kielcach, Lublinie i Przemyślu. W Białymstoku 10 stopni, w Zakopanem i Suwałkach najchłodniej, tylko 8 stopni.

Na szczęście w piątek nie będzie (w końcu) wiało. Wiatr w całym kraju słaby i umiarkowany.  

Przeczytaj więcej
Komentarze