18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda w piątek

Ciepło, coraz cieplej, nawet powyżej 20 stopni. Ale deszczowo

04.04.2019  22:38
W piatek ciepło, ale coraz bardziej pochmurnie
W piatek ciepło, ale coraz bardziej pochmurnie Fot: Shutterstock

Piątek to prawdziwa cieplna petarda! Na zachodzie kraju słupki rtęci poszybują nawet powyżej 20 stopni! Niestety, czeka nas dużo chmur i opady deszczu.

Podoba Wam się ciepło, którego ostatnio dużo w Polsce? To dobrze, ale wiedzcie, że będzie jeszcze cieplej. W piątek czeka nas w tej kwestii naprawdę miła niespodzianka.

Wysokie temperatury w piątek

Mieszkańcy zachodnich części kraju mogą zrzucić grube płaszcze i cieszyć się ciepłem. We Wrocławiu i Zielonej Górze w piątek temperatury urosną nawet do 21 stopni, a w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Poznaniu i Opolu do 20.

19 stopni pokażą termometry w Jeleniej Górze, Katowicach i Krakowie. 18 stopni w Koszalinie, Toruniu i Łodzi.

17 kresek powyżej zera w piątek na termometrach w Przemyślu, Kielcach i Warszawie. 16 w Rzeszowie, Lublinie, Olsztynie i Gdańsku. W Białymstoku i Zakopanem 15 stopni, w Suwałkach 14.

W piątek pochmurno i deszczowo

Niestety, choć termometry pokazywać będą dużo, z nieba poleje się deszcz. Nie zapomnijcie więc o parasolach, albo lepiej przeciwdeszczowych płaszczach, bo przy okazji w części kraju może być też dość wietrznie. Wiatr we znaki da się głównie na północnym wschodzie.

Zachmurzenie na północy kraju umiarkowane, w pozostałych częściach dość duże, choć z większymi przejaśnieniami. Chmury z biegiem dnia będą robiły się coraz gęstsze i od przyniosą nam deszcz. Uwaga, bo na południu kraju padać może dość mocno!

Przeczytaj więcej
Komentarze