18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na 8 kwietnia

W poniedziałek ostatni dzień ciepła. Będzie dużo słońca

07.04.2019  17:59
Pogoda w poniedziałek 8 kwietnia
Pogoda w poniedziałek 8 kwietnia Fot: Shutterstock

Poniedziałek nie musi być zły! W ten czeka nas iście wiosenna pogoda i bardzo dużo słońca. Nawet obserwowane z okna w biurze da nam wiele radości!

W poniedziałek dalej wiosennie i cieplutko, więc korzystajmy, bo już od wtorku czeka nas lekkie załamanie pogody. Będzie chłodniej i bardziej pochmurno, a pod koniec tygodnia pojawi się też sporo deszczu.

Zanim to jednak nastąpi, cieszmy się poniedziałkiem, bo ten będzie naprawdę piękny. W całym kraju dużo słońca, a chmury na niebie pojawiać się będą jedynie przelotnie. Tylko na północy kraju chmury mogą się zagęścić i spadnie z nich przelotny deszczyk. Z rana na wschodzie kraju pojawić się mogą lokalnie mgły, uważajcie więc na drogach.

W poniedziałek wiatr słaby, miejscami umiarkowany, a na wybrzeżu silny i porywisty. Tam też w poniedziałek najchłodniej - w Gdańsku 7 do 9 stopni, w Koszalinie do 13.

Ciepło w poniedziałek: do 19 stopni

W pozostałej części kraju cieplutko. Nawet w Zakopanem i Suwałkach nie będzie większych powodów do narzekania - termometry pokażą tam 14 stopni. W Bydgoszczy i Toruniu 15 stopni, w Białymstoku i Łodzi  16.

17 kresek na plusie w w Olsztynie, Warszawie, Lublinie, Kielcach, Poznaniu, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, i Jeleniej Górze. W Rzeszowie, Przemyślu, Krakowie, Katowicach, Opolu i Wrocławiu 18, w Zielonej Górze nawet 19.

Przeczytaj więcej
Komentarze