18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prognoza pogody

Skwar w poniedziałek. Bardzo gorąco, nawet ponad 30 stopni

02.06.2019  17:20
Pogoda w poniedziałek. W całym kraju upał
Pogoda w poniedziałek. W całym kraju upał Fot: Shutterstock

W niedzielę było gorąco? W poniedziałek będzie jeszcze cieplej! Czeka nas prawdziwy upał i nawet ponad 30 stopni Celsjusza.

Żar leje się z nieba i będzie nadal przez kolejne dni. Upał będzie się utrzymywał, jednak z biegiem czasu towarzyszyć będzie mu coraz więcej, coraz gwałtowniejszych burz. Ale to dopiero za kilka dni. W poniedziałek będzie raczej spokojnie, ale miejscami naprawdę gorąco.

Burze na południu

Niewielkie burze, przelotne opady deszczu i przejściowe zachmurzenie w poniedziałek czeka jedynie mieszkańców południowo-wschodniej części Polski. W pozostałych regionach na niebie głównie słońce, w większości kraju mocno przypiekające.

Upał w poniedziałek

Nie lubicie upałów? Obyście mieszkali w Zakopanem. Tam w poniedziałek "zaledwie" 22 stopnie Celsjusza.

W pozostałych miejscach dużo cieplej. Najgoręcej na zachodzie kraju - w Gorzowie Wielkopolskim nawet 31 stopni, w Zielonej Górze, Szczecinie i Wrocławiu 30. 

Niewiele mniej, bo 27-29 stopni nad morzem, w Wielkopolsce, na Opolszczyźnie i na Dolnym Śląsku. Nieco bardziej znośnie we wschodniej połowie kraju. Od 24 stopni w Suwałkach i Białymstoku, przez 25 w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu i Kielcach, po nawet 27 w Warszawie i Krakowie.

Przez cały dzień, w całym kraju niemal bezwietrznie. Mocniej powieje jedynie w czasie burz.

Przeczytaj więcej
Komentarze