18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda w poniedziałek

Zimno, mokro i dużo chmur. Znowu atakuje zima?

25.03.2019  07:39
W poniedziałek znowu zima?
W poniedziałek znowu zima? Fot: Pixabay

Po pięknym weekendzie pora (znowu) na ochłodzenie. Poniedziałek będzie chłodny i nieprzyjemny. Spadnie deszcz i deszcz ze śniegiem, pojawią się burze.

Poniedziałek nie przyniesie nam wiosny. Niestety, czeka nas kolejne ochłodzenie i przynajmniej kilkanaście nieprzyjemnych godzin.

Pogoda w pierwszym dniu tygodnia nie zachęca. W całej Polsce będzie pochmurno, choć z przejaśnieniami. Od zachodu na wschód przez kraj przesuwać się będą przelotne opady deszczu. Na północy i południu Polski możliwe opady deszczu ze śniegiem, na wschodzie niewielkie opady śniegu. Po południu możemy spodziewać się burz, a wraz z nimi opadów krupy śnieżnej.

Będzie też dość wietrznie. Słaby wiatr jedynie na wschodzie, w pozostałych miejscach umiarkowany i porywisty.

Zimny poniedziałek 25 marca

Temperatury w poniedziałek dość niskie, maksymalnie do 10 stopni Celsjusza.

Najzimniej w Zakopanem 4 stopnie, w Koszalinie 5. 7 stopni Celsjusza w Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Suwałkach, Białymstoku, Bydgoszczy, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim i Jeleniej Górze. 8 stopni dziś w Zielonej Górze, Wrocławiu, Poznaniu, Opolu, Katowicach Kielcach i Warszawie.9 w Lublinie, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie. 10 w Przemyślu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze