18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na poniedziałek

Wiosna? Nic z tego! W poniedziałek znowu brzydko i zimno

17.03.2019  17:52
Pogoda na poniedziałek. Znowu zimno i wietrznie
Pogoda na poniedziałek. Znowu zimno i wietrznie Fot: Pixabay

Jeśli po pięknej niedzieli liczyliście na równie przyjemny poniedziałek, musimy Was rozczarować. Znowu wracają niskie temperatury i chmury. Będzie też wiało.

Nie lubicie poniedziałków? Ten za skórę zajdzie wam jeszcze bardziej! Znowu będzie zimno, szaro, wietrznie i deszczowo. Całkiem, jakby w niedzielę nie było w Polsce wiosny.

W poniedziałek czeka nas w całym kraju duże zachmurzenie, z ewentualnymi, większymi przejaśnieniami. Będzie też padać, najsilniej na południu, zachodzie i północnym zachodzie, ale przelotny deszcz pojawi się raczej wszędzie.

Silny wiatr znowu w Polsce

Od poniedziałku prognozowany jest też ponowny powrót silnego wiatru. W całym kraju wiatr umiarkowany, na zachodzie i północy kraju silny.

Na zachodzie wiać będzie w porywach do 55km/h, nad morzem w porywach do 70-80 km/h.

Poniedziałek zimny. Maks 10 stopni

Temperatury w poniedziałek znowu spadną do jednocyfrowych wartości. Jedynie mieszkańcy Warszawy i okolic liczyć mogą na 10 stopni Celsjusza.

W Łodzi, Lublinie, Białymstoku, Opolu i Wrocławiu synoptycy przewidują maksymalnie 9 stopni. W Przemyślu, Krakowie, Katowicach, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Szczecinie 8 stopni.

7 kresek na termometrach w Koszalinie, Gdańsku, Olsztynie, Suwałkach, Bydgoszczy, Toruniu, Kielcach i Rzeszowie. W Jeleniej Górze 5, w Zakopanem 4.

Przeczytaj więcej
Komentarze