18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na środę. Bardzo ciepło i bardzo słonecznie. Ale nie na wschodzie

Redakcja
27.02.2019  08:36
pogoda środa
pogoda środa Fot: Wikipedia

W środę od rana w prawie całym kraju słonecznie, a w ciągu dnia nawet do 14 stopni Celsjusza. Tylko na wschodzie pojawić się mogą chmury i opady.

Choć ranek przywitał nas dziś dość chłodny, dzień przyniesie mały przedsmak wiosny. W przeważającej części kraju temperatury dobiją do (i przekroczą) 10 stopni Celsjusza, będzie też dużo słońca.

Najcieplej dziś 14 stopni Celsjusza. Tyle termometry pokażą we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Odrobinę mniej, 13 stopni, w Opolu i Zielonej Górze, 12 kresek na termometrach w Poznaniu i Szczecinie, 11 w Gdańsku i Gorzowie Wielkopolskim.

10 stopni Celsjusza dziś w Koszalinie, Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Łodzi i Katowicach. 9 stopni w Olsztynie.

W Krakowie i Kielcach 8 stopni Celsjusza, w Lublinie i Suwałkach do 7. W Przemyślu i Rzeszowie 6, w Zakopanem i Białymstoku zaledwie 5.

Niebo w niemal całej Polsce dziś praktycznie bezchmurne. Tylko na wschodzie kraju zachmurzenie duże i całkowite, z przelotnymi, niewielkimi opadami deszczu.

Dziś nie będzie też już zbyt mocno wiało. W większości kraju wiatr słaby i umiarkowany i tylko nad morzem i w górach silny i porywisty.

Przeczytaj więcej
Komentarze