18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda w środę

W końcu wiosna! Będzie ciepło i dużo słońca

02.04.2019  22:47
pogoda w środę. Dużo słońca i ciepło
pogoda w środę. Dużo słońca i ciepło Fot: Flickr

Środa zapowiada się pięknie! Pogoda dopisze przynosząc coraz wyższe temperatury i coraz więcej ciepłych promieni słonecznych. Z nieba lać się będzie jedynie... słońce, a wraz z nim witamina D!

W marcu jak w garncu, ale marzec już się skończył. Zaczął się kwiecień, a kwiecień, jak wiadomo - plecień. Mamy jednak nadzieję, że to, co czeka nas w środę, jest zapowiedzią pięknej wiosny. Oby tak już zostało!

Pogoda w środę? Słonecznie!

Środa będzie bowiem ciepła i bardzo słoneczna. Słupki rtęci na termometrach poszybują nawet do 18 stopni (zdradzimy, że w kolejnych dniach będzie jeszcze cieplej), a w najchłodniejszym miejscu w Polsce i tak nie będzie bardzo zimno, bo aż 10 stopni i pełne słońce!

Jedynym prawdziwym, nieprzyjemnym minusem środowej pogody będzie wiatr. Wiać będzie umiarkowanie i silnie, porywiście, nawet do 60 km/h. W górach porywy wiatru sięgną nawet 90 km/h!

W środę na północnym wschodzie kraju bezchmurnie, na wschodzie i południowym wschodzie z niewielkimi zachmurzeniami. W pozostałych częściach Polski zachmurzenie umiarkowane, ale z większymi przejaśnieniami.

Ciepła środa. Nawet 18 stopni

Temperatury w końcu prawdziwie wiosenne! Najcieplej - do 18 stopni Celsjusza - na zachodzie kraju - w Poznaniu, Zielonej Górze i Wrocławiu, a także w Katowicach. 17 stopni w środę w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Opolu i Krakowie. 16 stopni w Jeleniej Górze i Łodzi.

Im bardziej na wschód, tym chłodniej. W Koszalinie 15 stopni, w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Kielcach, i Rzeszowie 14. 13 kresek na termometrach w Zakopanem, Przemyślu i Gdańsku. 12 stopni w Olsztynie i Lublinie, 11 w Białymstoku, 10 w Suwałkach.

Przeczytaj więcej
Komentarze