18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda znowu szykuje nam niespodzianki. Środa będzie mokra ale coraz cieplejsza

Redakcja
13.02.2019  08:22
pogoda środa śnieg deszcz
pogoda środa śnieg deszcz Fot: Pixabay

W środę Polska dzieli się na dwie części - wschodnią i zachodnią - w których od rana obowiązywać będą nieco różne prognozy pogody. Na wschodzie śnieg i chłodno, na zachodzie cieplutko, ale deszczowo.

Temperatury z biegiem dnia będą wzrastać i nigdzie nie spadną poniżej zera. Najcieplej będzie dziś na zachodzie kraju, nawet do 8 stopni Celsjusza w Szczecinie i 7 w Gorzowie Wielkopolskim.

Odrobinę chłodniej w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu, tam 6 stopni. 5 stopni Celsjusza w Koszalinie, Bydgoszczy, Toruniu, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Olsztynie i Opolu.

Im bardziej na wschód, tym chłodniej. W Warszawie 4 stopnie, w Suwałkach, Białymstoku, Łodzi, Katowicach, Krakowie i Lublinie 3. 2 stopnie Celsjusza w Rzeszowie i Kielcach, 1 w Przemyślu, 0 w Zakopanem.

Od rana we wschodniej połowie kraju opady śniegu, z biegiem dnia przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. W zachodniej połowie przelotne opady deszczu.

Wiatr nadal może dawać nam się we znaki, choć dziś będzie już dużo słabszy. Nad morzem powieje mocniej, porywiście, nawet do 60 km/h, w Karpatach do 80 km/h.

Przeczytaj więcej
Komentarze