18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda w środę

Wiosna wróci na dobre

16.04.2019  22:24
W środę będzie ciepło i słonecznie
W środę będzie ciepło i słonecznie Fot: Pixabay

Pogoda w środę zapowiada się naprawdę przyjemnie. Będzie słońce i wyższe temperatury.

Wygląda na to, że wiosna znowu o sobie przypomni. I to w najlepszym wydaniu. Będzie ciepło i słonecznie, choć miejscami mogą wystąpić niewielkie opady deszczu.

W środę kilkanaście stopni

W całym kraju środa zapowiada się pogodnie, a przede wszystkim ciepło. W niektórych miejscach temperatura osiągnie nawet ok. 20 stopni. Jednak nie wszędzie będzie tak ciepło. W Zakopanem odnotujemy jedynie 9 stopni Celsjusza. Za to w pozostałych częściach kraju temperatura osiągnie kilkanaście stopni. Średnio będzie to ok. 15-16 stopni, ale w niektórych miejscach możemy spodziewać się jeszcze wyższych temperatur. W Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Opolu, Poznaniu i Koszalinie będzie 17 stopni. We Wrocławiu termometry wskażą 18 kresek, a w Szczecinie nawet 19.

Słonecznie, ale może padać

Obok wyższych temperatur pojawi się także sporo słońca. Na znacznym obszarze Polski dominować będzie lekkie, częściowe zachmurzenie, ale z przewagą słońca. To pozwoli nam poczuć wiosnę w jej przyjemnej odsłonie. Niestety na południowym-wschodzie kraju możemy spodziewać się też przelotnych opadów. Te najprawdopodobniej pojawią się w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu i Zakopanem. Reszta kraju pozostanie sucha.

Przeczytaj więcej
Komentarze