18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda we wtorek

Deszczowo i zimno. Przygotujcie parasole

25.03.2019  22:26
Wtorek będzie deszczowy, wietrzny i zimny
Wtorek będzie deszczowy, wietrzny i zimny Fot: Pexels

Według kalendarza możemy już cieszyć się wiosną, jednak pogoda we wtorek będzie raczej jesienna. Deszcz, wiatr i niskie temperatury. Tego możemy spodziewać się we wtorek.

Po chłodnym i pochmurnym poniedziałku dostaniemy dawkę prawdziwie jesiennej pogody. Mimo że możemy już mówić o kalendarzowej wiośnie, aura wciąż pozostaje nieprzyjemna. We wtorek na terenie całego kraju możemy spodziewać się deszczu, wiatru i chłodu.

Deszczowy wtorek

Na terenie całego kraju możemy spodziewać się opadów deszczu lub śniegu. Deszcz pojawi się na północy oraz w centrum Polski. Tymczasem na południu, w okolicach Zakopanego, możemy nawet napotkać śnieg.

We wtorek zimno

Temperatura we wtorek nie przekroczy 8 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w Suwałkach. Tam słupki rtęci wskażą zaledwie 3 stopnie Celsjusza. W Olsztynie będzie podobnie, temperatura zatrzyma się na 4 stopniach. Pięć stopni będzie w Gdańsku, Koszalinie, Białymstoku, Zakopanem i Jeleniej Górze. W pozostałej części kraju temperatura sięgnie maksymalnie 8 kresek.

Będzie wiało

Co prawda o wichurach z ubiegłego tygodnia możemy zapomnieć, ale również we wtorek poczujemy smaganie chłodnego wiatru na twarzach. Jego prędkość nie przekroczy jednak 8 kilometrów na godzinę, co oznacza, że nie będzie on bardzo uciążliwy.

Taka pogoda utrzyma się do końca tygodnia, ale w weekend możemy spodziewać się rozpogodzenia i wyższych temperatur.

Przeczytaj więcej
Komentarze