18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mokro i niebezpiecznie

Gradobicia, burze, wichury. We wtorek znowu okropna pogoda

27.05.2019  21:49
Gradobicia, burze, wichury. We wtorek znowu okropna pogoda
Gradobicia, burze, wichury. We wtorek znowu okropna pogoda Fot: Shutterstock

We wtorek znów pogorszenie pogody. Od zachodu następować będzie spadek temperatur, w całym kraju spadnie deszcz, wrócą też burze.

Gwałtowne burze z gradem i wiatrem w porywach nawet do 90 km/h - to prognoza pogody dla wschodu i południa kraju we wtorek. Cały dzień niebo będzie zachmurzone, choć z większymi przejaśnieniami. 

W pozostałych miejscach grzmieć nie powinno, będzie za to dość chłodno, pochmurno i deszczowo. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty i bardzo silny jedynie w czasie wyładowań atmosferycznych.

Temperatury we wtorek

Najzimniej we wtorek będzie na pomorzu - w Gdańsku i Koszalinie zaledwie 14 stopni Celsjusza. Podobnie w Jeleniej Górze, a na zachodzie - w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Poznaniu , Toruniu i Bydgoszczy 16-17 stopni.

Cieplej na południu i wschodzie - od 21 w Suwałkach, Łodzi i Opolu, przez 23 w Warszawie i Białymstoku, po 24-25 stopni Celsjusza w pozostałych miejscach.

Pogoda
Przeczytaj więcej
Komentarze