18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda we wtorek. Czeka nas ciepły, ale pochmurny dzień. Zima znowu ucieka

Redakcja
05.02.2019  08:24
pogoda wtorek
pogoda wtorek Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

We wtorek znowu na chwilę zapomnimy o zimie. temperatury utrzymają się powyżej zera, a na niebie, mimo chmur, chwilowo pojawiać się będzie słońce.

Choć z rana miejscami wystąpił naprawdę tęgi mróz (w rejonach górskich województw opolskiego i dolnośląskiego nawet -14 stopni!) dzień przyniesie nam stosunkowo wysokie temperatury.

Najchłodniej dziś tradycyjnie, w Zakopanem i Suwałkach, tam zaledwie -1 stopień Celsjusza. Zero stopni pokażą termometry w Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu i Jeleniej Górze.

1 stopień Celsjusza w Katowicach, Opolu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, a także w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Kielcach. 2 stopnie Celsjusza w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie i Gdańsku. Najcieplej w Szczecinie i Przemyślu, tam trzy kreski powyżej zera.

Wtorek raczej bez opadów. Jedynie na północnym zachodzie i południowym wschodzie pojawić się mogą przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na wschodzie i Podkarpaciu mżawka. Opady mogą spowodować na drogach gołoledź.

Nad morzem może dziś mocniej, porywiście powiać, w pozostałych rejonach będzie raczej spokojnie.

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej