18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda we wtorek

Wiosennie, ale chłodno

01.04.2019  22:22
Wtorek będzie pogodny, ale chłodny
Wtorek będzie pogodny, ale chłodny Fot: Flickr

Słonecznie i przyjemnie, choć temperatury nie będą jeszcze najwyższe. Tak zapowiada się pogoda na wtorek.

Kwiecień rozpoczął się dla nas bardzo przyjemnie i wygląda na to, że najbliższe dni będą podobne. Wtorek, 2 kwietnia, będzie pogodny, ale wciąż chłodny.

Będzie słonecznie

Po pochmurnym ubiegłym tygodniu pojawiła się zmiana w pogodzie. Wtorek będzie słoneczny, choć na niebie może pojawić się także przelotne zachmurzenie. W całym kraju będziemy więc mogli ogrzać się w promieniach słońca. Chmury jedynie od czasu do czasu będą nam w tym przeszkadzać.

Wciąż chłodno

Co prawda w najbliższych dniach pojawi się więcej słońca, ale nie oznacza to, że temperatura pójdzie znacząco w górę. We wtorek możemy spodziewać się maksymalnie 13-14 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie we Wrocławiu, gdzie termometry pokażą nawet 15 kresek. Z kolei najniższą temperaturę zanotujemy w Suwałkach, gdzie prognozowane jest jedynie 9 stopni.

Lekko powieje

W całej Polsce możemy też poczuć wiatr. Ten wiał będzie ok. 5-7 metrów na sekundę. Warto pamiętać, że mimo promieni słonecznych ogrzewających nasze twarze, podmuchy wiatru wciąż mogą być prawdziwie zimowe. Warto więc zaopatrzyć się w szaliki i czapki.

Przeczytaj więcej
Komentarze