18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda we wtorek

Będzie cieplej, ale deszczowo

15.04.2019  22:25
Wtorek będzie cieplejszy, ale za to deszczowy
Wtorek będzie cieplejszy, ale za to deszczowy Fot: Pixabay

Pogoda we wtorek będzie ciekawą mieszanką. Trochę zimy, trochę wiosny i deszcz.

Wtorkowa pogoda będzie istną mieszanką wszystkiego, co do tej pory mieliśmy. Od porannych przymrozków, przez słońce i kilkanaście stopni po deszcz.

Uwaga na przymrozki

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla wszystkich województw poza Podlaskim i wschodnią częścią województwa warmińsko-mazurskiego. We wszystkich regionach poza wspomnianymi dwoma mogą pojawić się w nocy przymrozki lub temperatury bliskie zeru.

W dzień ciepło

W ciągu dnia we wtorek termometry pokażą jednak zupełnie inne temperatury. Będzie 10,12 a nawet 14 stopni Celsjusza. Nie wszędzie jednak aura da nam odpocząć. Na południu Polski, w Przemyślu i Zakopanem, zobaczymy jedynie 8-9 stopni.  Podobnie w Lublinie. W pozostałych częściach kraju termometry wskażą ok. 11-12 kresek. Najcieplej, bo aż 14 stopni zobaczymy we Wrocławiu, Zielonej Górze i Szczecinie.

Może padać

Choć w przeważającej części naszego kraju zachmurzenie będzie częściowe bez widma opadów, to wschodnia ściana może nieco zmoknąć. Deszcz może pojawić się w Suwałkach, Białymstoku, Warszawie, Lublinie, Rzeszowie i Przemyślu. Nie ma jednak dużych powodów do zmartwień, gdyż opady w większości będą przelotne.

Przeczytaj więcej
Komentarze