18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prognoza pogody na wtorek

Pogorszenie pogody i ostrzeżenia IMGW. Wraca jesień?

29.04.2019  22:49
Prognoza pogody na wtorek - będzie deszczowo i pochmurnie
Prognoza pogody na wtorek - będzie deszczowo i pochmurnie Fot: Grzegorz Galasinski/DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Prognoza pogody na wtorek 30 kwietnia to nie są dobre wiadomości dla wielbicieli wiosny. Wyjmijcie parasole i przygotujcie się na powrót jesieni. IMGW wydał ostrzeżenia meteorologiczne i hydrologiczne, więc należy się mieć na baczności.

Chwilowy koniec wiosny i pogorszenie pogody we wtorek. Chociaż temperatura będzie nadal w wielu miejscach nadal wynosić kilkanaście stopni, trzeba przygotować się na zachmurzenie niemal w całym kraju i intensywne opady deszczu. Na południu Polski termometry pokażą jedynie 10 kresek.

Ostrzeżenia IMGW

IMGW wydał ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia. Województwa dolnośląskie, małopolskie i podkarpackie mogą spodziewać się wyjątkowo silnych opadów deszczu. Wydano również ostrzeżenia hydrologiczne drugiego stopnia. Stan wody może podnieść się powyżej stanów ostrzegawczych.

Burze w Polsce

Taka pogoda ma utrzymać się przez najbliższe dni. W piątek należy spodziewać się burz w wielu regionach Polski.

pogoda 30 kwietnia
pogoda 30 kwietnia Fot: IMGW-PIB
Przeczytaj więcej
Komentarze