18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pierwszy atak

Polska klęska pogodowa? Zima zostanie z nami na dłużej

25.11.2022  10:25
Prognoza pogody w Polsce
Prognoza pogody w Polsce Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Pogoda w Polsce nie zachęca do wypoczynku, relaksu i korzystania z życia co do zasady... nigdy. Tym razem jest tak samo źle, jak zazwyczaj. Aura zdecydowanie nie będzie nas rozpieszczać.

Śnieg i śnieg z deszczem to nasza najbliższa przyszłość. Po jednym z pierwszych zdecydowanych ataków zimy w kraju - czekają nas kolejne. Wygląda na to, że pogoda nie ma zamiaru nas rozpieszczać. 

Pogoda na piątek dla Polski, jaką przygotowali specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej to niekończąca się zapowiedź opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Niestety, spowoduje to powstanie nieprzyjemnego i niebezpiecznego zjawiska. Marznące opady będą powodować gołoledź.

Przykre warunki pogodowe w całej Polsce

Warunki na drogach dodatkowo utrudnią utrzymujące się mgły. Trzeba będzie zachować szczególną ostrożność, by bez szwanku przeżyć ten dzień, ale miejmy nadzieję, że wszyscy dadzą z siebie 100% starań.

IMGW informuje, że nad Europą dominują niże z rejonu Morza Czarnego i Atlantyku, którym towarzyszą układy frontów atmosferycznych. Dzisiejszy dzień powita nas zachmurzeniem i przykrymi zjawiskami pogodowymi.

Na wschodzie i w centrum opady śniegu i śniegu z deszczem. Na południowym wschodzie opady śniegu z deszczem i deszczu, lokalnie przejściowo marznące powodujące gołoledź. Na zachodzie oraz nad morzem słaby deszcz

- przekazuje IMGW.

Tak jak meteorolodzy, tak i my apelujemy o szczególną ostrożność!

Czytaj także