18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostrzeżenia od IMGW

Prognoza pogody. Wiosna nie dla wszystkich

Redakcja
07.03.2019  13:49
Prognoza pogody - czwartek. Ostrzeżenia meteorologiczne IMGW. temperatura będzie wysoka, ale to jeszcze nie początek wiosny dla całej Polski. Są alerty
Prognoza pogody - czwartek. Ostrzeżenia meteorologiczne IMGW. temperatura będzie wysoka, ale to jeszcze nie początek wiosny dla całej Polski. Są alerty Fot: JAKUB ORZECHOWSKI/REPORTER/East News

Prognoza pogody na czwartek dla wielu może być miłą niespodzianką. Temperatura wyniesie nawet 19 stopni Celsjusza! IMGW wydał jednak ostrzeżenia meteorologiczne.

Czy to już początek wiosny? Jak podaje radiozet.pl, na południowym zachodzie Polski temperatura wyniesie prawie 20 stopni. W wielu miejscach w kraju termometry pokażą również 13-15 kresek. Meteorolodzy jednak nie dla wszystkich mają dobre wiadomości.

Opady deszczu i zachmurzenie

Chociaż pogoda w czwartek na zachodzie kraju to przede wszystkim przejaśnienia, mogą wystąpić opady deszczu. Na niektórych obszarach będzie w ciągu dnia nasilać się zachmurzenie. Przykładem są np. Zielona Góra, Szczecin i Gorzów Wielkopolski.

IMGW – ostrzeżenia meteorologiczne

Wciąż obowiązują ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia wydane przez IMGW. W województwach śląskim, podkarpackim i małopolskim zagrożeniem jest silny wiatr. Ostrzeżenia obowiązują do późnych godzin popołudniowych. Śląski Urząd Wojewódzki ostrzega, że może wiać nawet z prędkością 85 kilometrów na godzinę.

Przeczytaj więcej
Komentarze