18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostrzeżenia IMGW

Prognoza pogody. Będzie niebezpiecznie na drogach

Redakcja
06.03.2019  13:38
Prognoza pogody. Będzie niebezpiecznie na drogach
Prognoza pogody. Będzie niebezpiecznie na drogach Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Środa – prognoza pogody. Na nadejście wiosny trzeba jeszcze trochę poczekać. Lepiej mieć ze sobą parasole. Polaków czekają deszcz, wiatr, a nawet śnieg.

Pogoda w środę nie będzie wiosenna. Jak podaje tvn24.pl, chociaż temperatura wyniesie w dzień nawet 12 stopni Celsjusza (Dolny Śląsk), będzie pochmurnie. We wschodniej części kraju należy spodziewać się opadów deszczu i wiatru wiejącego z prędkością 40-60 kilometrów na godzinę.

 

Na północy i południu Polski będzie nadal zimno. Meteoprognoza.pl ostrzega, że lokalnie spadnie śnieg, a termometry pokażą temperaturę poniżej zera.

Pogoda – Warszawa

Mieszkańcy Warszawy w środę również powinni mieć ze sobą parasole. Będzie pochmurno i deszczowo.

Ostrzeżenia dla kierowców

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia dla województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Kierowcy powinni uważać na niebezpieczne oblodzenie dróg.

Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej – ostrzega IMGW. (IMGW-PIB)

pogoda
Przeczytaj więcej
Komentarze