18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niespodzianka na termometrze

Pogoda we wtorek. Nie będzie spokojnie

Wojciech Kozicki
01.07.2019  21:48
Prognoza pogody na wtorek 2 lipca - chłodniej ale nie spokojnie
Prognoza pogody na wtorek 2 lipca - chłodniej ale nie spokojnie Fot: Albin Marciniak/East News

Pogoda w Polsce szaleje - upały, burze, deszcz, gradobicia. We wtorek nadciąga jednak zmiana oczekiwana przez wiele osób - wreszcie będzie chłodniej. Nie oznacza to jednak, że zrobi się spokojniej...

We wtorek upały wreszcie odpuszczą i będzie można odetchnąć. Jak podaje IMGW.pl, temperatura 2 lipca w całym kraju nie przekroczy 25 stopni Celsjusza. Niemal w całej Polsce spodziewane jest niewielkie zachmurzenie.

Najchłodniej będzie w Koszalinie, gdzie temperatura ma wynieść maksymalnie 17 stopni Celsjusza. W Szczecinie termometry pokażą jedynie 2 kreski więcej.

Pogoda w górach

Na południu i na północy Polski przewidywane są przelotne opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów wynosi do 15 mm Jeśli ktoś we wtorek wybiera się zdobywać szczyty w Tatrach, powinien przed wyjściem sprawdzić warunki pogodowe w górach. Może zaskoczyć was deszcz na szlaku. Rabka.naszemiasto.pl ostrzega przed burzami w górach.

IMGW ostrzega, że na krańcach południowo-wschodnich wystąpić mogą burze. Miejcie się na baczności, bo może wówczas wiać z prędkością 80 kilometrów na godzinę.

Przeczytaj więcej
Komentarze