18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda 12 kwietnia

Przed nami paskudny piątek. Będzie wiało, sypnie śniegiem

11.04.2019  22:54
W piątek dalej zimowa pogoda
W piątek dalej zimowa pogoda Fot: Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

W piątek nadal brzydko i nieprzyjemnie. Niemal w całej Polsce będzie wietrznie, pojawią się też opady deszczu, deszczu ze śniegiem a nawet śniegu!

Zmęczył was nieciekawy tydzień? Przed weekendem musimy przeżyć jeszcze jeden nieprzyjemny dzień. Piątek będzie bowiem brzydki, zimny i dosyć mokry.

Chłodny piątek 12 kwietnia

Temperatury w piątek nie przekroczą nawet 10 stopni! Najcieplej we Wrocławiu i Opolu, zaledwie 9 kresek. Najzimniej w Zakopanem, tylko 3 stopnie.

Niewiele więcej nad morzem - w Gdańsku 4 stopnie, w Koszalinie 5. Podobne wartości na termometrach w Krakowie, Rzeszowie i Kielcach.

6 stopni w piątek w Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Suwałkach, Jeleniej Górze, Katowicach i Przemyślu. 7 stopni w Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. 8 kresek na termometrach w Warszawie, Zielonej Górze i Białymstoku.

Wiatr, chmury i opady

W piątek wietrznie. W prawie całym kraju wiatr umiarkowany, w rejonach górskich i nad morzem silny i porywisty.

Na niebie przeważać będą chmury, może się jednak - i to na dłużej - przejaśniać. Niestety, szare niebo oznaczać będzie opady.

W niemal całej Polsce pojawi się przelotny deszcz, a na północnym wschodzie i północnym zachodzie deszcz ze śniegiem. To jednak nie koniec, bo w piątek sypnąć może też śniegiem i to nie tylko wysoko w górach! Biało zrobić się może też na Kujawach i Pomorzu

Przeczytaj więcej
Komentarze