18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jesień w natarciu

Słoneczko może Was zmylić. Szykujcie się na deszcz

06.09.2019  07:42
Słoneczko może Was zmylić. Szykujcie się na deszcz
Słoneczko może Was zmylić. Szykujcie się na deszcz Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Wrzesień zaczął się upalnie, ale powoli jesień wkracza w progi naszego kraju. Dzisiejszy dzień będzie wyjątkowo pomieszany. 

Dzisiejszy dzień będzie słoneczny, więc na pewno wszyscy poczują się wyjątkowo zrelaksowani, nie należy jednak tracić czujności - deszcze, jak to na jesieni, będą się zdarzać.

Początki jesieni

Teoretycznie mówi się, że kwiecień to plecień, w tym przypadku jednakże wrzesień również mógłby otrzymać to miano. Mimo licznych przejaśnień i niewielkiego zachmurzenia, w niektórych miejscach Polski spadnie deszcz. W miejscowościach położonych niedaleko gór będzie dodatkowo bardzo chłodno.

Chociaż słońce będzie zachęcało do pozostania w letniej garderobie - lepiej postawić dziś na sweterki i cieplejsze okrycia. Najzimniej będzie w Zakopanem - tam termometry pokażą jedynie 14 stopni Celsjusza, najcieplej zaś w centrum, na wschodzie i południu kraju, gdzie wzrośnie ona do 21-23 stopni Celsjusza.

Dzisiejszego dnia powieje wiatr słaby i umiarkowany - nie musimy się również martwić o burze. Ten przykry element charakterystyczny dla lata nie powinien nam dziś sprawiać kłopotu.

Przeczytaj więcej
Komentarze