18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda szaleje

To będzie paskudny weekend. Bierzcie kurtkę i parasol

05.07.2019  16:16
To będzie paskudny weekend. Bierzcie kurtkę i parasol
To będzie paskudny weekend. Bierzcie kurtkę i parasol Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jeśli liczyliście na wypoczynek w słoneczny weekend to musicie pożegnać tę wizję. Najbliższe dwa dni upłyną pod znakami chłodu i deszczu. Nie widać lata.

Ktoś zaplanował sobie wyjazd i wypoczynek na świeżym powietrzu? Lepiej zmieńcie plany. Sobota i niedziela upłyną nam chłodno i deszczowo. Zamiast kremu z filtrem - lepiej wziąć ze sobą ciepły sweter i parasol, a może nawet... kurtkę!

Przed nami zimny weekend

Chociaż jeszcze niedawno wszyscy mieliśmy serdecznie dosyć upałów, a wrota piekieł otwierały się raz za razem - teraz zatęsknimy do letniej aury. Cały weekend będzie zimny, a jakby tego było mało - powieje silny wiatr.

Pochmurne niebo i przelotne opady deszczy ogarną całą Polskę. Temperatura maksymalna sięgnie jedynie od 18 st. C na północy kraju, poprzez 22 st. C w centrum, do 27 st. C jedynie miejscami na południu. Wiatr zaś powiać może z prędkością nawet do 50 km/h. 

Jeśli chodzi o powrót upałów - możemy o nim zapomnieć na bardzo długi czas. Lipiec nie będzie dla nas taki pogodny i słoneczny jak czerwiec. W nowym tygodniu możemy spodziewać się temperatur sięgających maksymalnie 22 stopni C. 

Chyba nie takich wakacji się wszyscy spodziewaliśmy.

Przeczytaj więcej
Komentarze