18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lato żegna się z przytupem

Upały i burze. Pogoda daje się wszystkim we znaki

27.08.2019  20:01
Upały i burze. Pogoda daje się wszystkim we znaki
Upały i burze. Pogoda daje się wszystkim we znaki Fot: Magdalena Pasiewicz/East News

Upalna aura dalej nam nie odpuści. Dzisiejszy dzień da się we znaki wszystkim tym, którzy nie lubią wysokich temperatur albo boją się burzy.

Lato żegna się z nami z przytupem. Koniec sierpnia jest tak upalny, że przechodzi to wszelkie oczekiwania. Dziś termometry pokażą w niektórych miejscach zawrotną wartość 33 stopni Celsjusza. Jeśli źle znosicie tak gorącą pogodę - lepiej zostańcie w domu.

Upał i burze

Deszcz popada przelotnie, jedynie na południu i zachodzie. Poza tymi drobnymi wyjątkami, niebo będzie bezchmurne lub jedynie delikatnie zachmurzone. 

W niektórych miejscach mogą pojawić się gwałtowne burze, połączone z opadami gradu - warto wtedy zachować szczególną ostrożność.

Na termometrach ujrzymy od 28 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, do 33 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr pojawi się, ale będzie słaby i umiarkowany - jedynie w chwilach burzowych mogą wystąpić porywy do 90 km/h.

Starajcie się rozsądnie cieszyć ostatnimi dniami takiej aury - zatęsknimy za nią jesienią.

Przeczytaj więcej
Komentarze