18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda w Europie oszalała

W Hiszpanii spadł śnieg. Pługi na ulicach

Wojciech Kozicki
25.04.2019  12:57
Pogoda w Europie zwariowała - w Hiszpanii zima jak w "Grze o tron"
Pogoda w Europie zwariowała - w Hiszpanii zima jak w "Grze o tron" Fot: Twitter.com

Pogoda w Europie zwariowała. Nad Stary Kontynent nadciągnęła chmura pyłu i pustynnego piasku znad Sahary, a w Polsce zapowiadana jest temperatura jak w lipcu. Tymczasem krajobrazy w Hiszpanii przypominają sceny z serialu „Gra o tron”. Wiosną nadeszła zima i spadł śnieg.

Prognoza pogody w Polsce to niemal same dobre wiadomości. Temperatura w tym tygodniu ma wynieść 30 stopni Celsjusza. Tymczasem w Hiszpanii wróciła zima i kraj zmaga z się z obfitymi opadami śniegu, a w Madrycie pługi odśnieżają ulice.

Pogoda w Europie - winter is coming!

Jak podaje express.co.uk, we Francji i Anglii może zrobić się niebezpiecznie. Spodziewane są silne burze, porywisty wiatr i obfite opady deszczu. W Wielkiej Brytanii wydano już ostrzeżenia przed lokalnymi podtopieniami. W Hiszpanii niektóre tereny zostały już zalane.

Pogoda w Polsce

Polska tymczasem zmaga się z burzami piaskowymi, które powodują wypadki samochodowe. Nad Europą wisi też chmura pyłu znad Sahary szkodząca alergikom. W kraju panuje również susza, a rolnicy ponoszą ogromne straty.

Zima zaskoczyła drogowców - śnieg w Hiszpanii:

Przeczytaj więcej
Komentarze