18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda chłoszcze

Zimno, mokro i burzowo. Liczyliście na piękny letni dzień? Nic z tego!

08.07.2019  21:19
Zimno, mokro i burzowo. Liczyliście na piękny letni dzień? Nic z tego!
Zimno, mokro i burzowo. Liczyliście na piękny letni dzień? Nic z tego! Fot: Marek Kowalczyk/REPORTER

Liczyliście na ładny dzień po niezbyt ładnym weekendzie? Niestety, nic z tego. Pogoda dalej nie będzie letnia i łaskawa. Jeśli chcecie wyjść w plener - bierzcie parasole.

Najpierw otwierały się wrota piekieł i wszyscy myśleliśmy, że spłoniemy żywcem - teraz możemy płakać nad tym, że nie widzimy słońca. Pogoda w lipcu jest antyletnia. Nie przypomina niczym sielankowego i gorącego czerwca. Dziś nie będzie inaczej.

Czeka nas brzydki dzień

Chociaż weekend i poniedziałek minęły nam w aurze stosunkowo nieprzyjaznej, to we wtorek nie znajdziemy pociechy. Generalnie... będzie tak samo źle. Nad naszym krajem niepodzielną władzę dalej sprawował będzie niż Pirmin. Niesie on za sobą wilgotne, chłodne, polarne powietrze.

Temperatura w Polsce nie przekroczy 20 stopni Celsjusza. W centralnej części kraju temperatura sięgnie 19 stopni, a w Zakopanem termometry pokażą ledwie 13 stopni C. Właściwie nad całym krajem zawisną ciężkie, nieprzepuszczające promieni słonecznych, chmury. 

Będzie ponuro. Osoby, które są czułe na pogodę, mogą czuć się ospałe i przemęczone. Porywy wiatru nie powinny przekraczać 65 km/h. W każdej chwili z ciężkich chmur może zacząć padać przelotny deszcz - parasolka jako podstawowe wyposażenie jest zatem zdecydowanie wskazana. 

Przeczytaj więcej
Komentarze