18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kyrie eleison

Polscy artyści śpiewają "Barkę" na cześć Jana Pawła II w ramach #BarkaChallenge

18.05.2020  15:35
Polscy artyści śpiewają "Barkę" na cześć Jana Pawła II w ramach #BarkaChallenge
Polscy artyści śpiewają "Barkę" na cześć Jana Pawła II w ramach #BarkaChallenge Fot: screen ze strony youtube.com

Kilku artystów nie biorących udziału w #hot16challenge postanowiło stworzyć swoje własne wyzwanie. Z okazji 100. urodzin Jana Pawła II padło na biedną "Barkę". Zobaczcie #BarkaChallenge w wykonaniu m.in. Sebastiana Karpiela-Bułecki, czy Edyty Górniak.

W nowym wykonaniu "Barki" możemy usłyszeć m.in. Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Rafała Brzozowskiego, Andrzeja Krzeptowskiego, zespół Halny, Edytę Golec, Gabrielę Szyszkę czy Izabelę Szafrańską.

Polscy artyści śpiewają Barkę dla Jana Pawła II

"#barkachallenge to zupełnie inny challenge niż wszystkie do tej pory, to jest dobrowolny challenge, do którego zaprasza nas sam Jezus , za pośrednictwem naszego ukochanego Ojca Świętego. Zapraszamy wszystkich, którym podoba się nasza inicjatywa do wspólnego rejsu i przedstawiania swoich pomysłów na przekaz swojej miłości do Jezusa" - czytamy w opisie pod wideo udostępnionym w ramach #BarkaChallenge.

Bardzo ostrożnie i niewinnie zapraszamy Was do posłuchania "Barki" w gwiazdorskiej wersji:

Celem #barkachallenge jest zaproszenie wszystkich do aranżacji piosenek związanych z Janem Pawłem II, z Jezusem, Maryją i z Polską. Jak czytamy w opisie, najlepsze aranżacje lub zupełne nowe pomysły będą mogły zostać zaprezentowane na wspólnym koncercie. Ten może również odbyć w formie online.

Planowaną datą jest jednak 15 sierpnia, czyli Święto Wniebowzięcia Marii Panny. Wydarzenie ma się rozpocząć o symbolicznej godzinie 21:37 zaraz po Apelu Jasnogórskim. Weźmiecie w nim udział?

Przeczytaj więcej
Komentarze