18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś wyciął mu psikusa

14-letni syn Kasi Cichopek jest gejem? Aktorka: „To nie jest żartem”

21.09.2023  11:51
Syn Kasi Cichopek jest gejem?
Syn Kasi Cichopek jest gejem? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER, Screen Instagram

We wtorek na koncie syna Kasi Cichopek i Marcina Hakiela doszło do włamania. Pojawił się wówczas dziwny wpis, który głosił, że 14-latek jest homoseksualistą. Kasia Cichopek zareagowała i wyznała całą prawdę.

Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel mają dwójkę dzieci ze swojego małżeństwa, które dobiegło końca w zeszłym roku. Od czasu rozwodu Kasia jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, boskim łamaczem serc i jej partnerem z „Pytanie na śniadanie”. Natomiast Marcin był przez wiele miesięcy związany z tajemniczą Dominiką, która do dziś nie pokazała twarzy mediom, ani społecznościowym ani tradycyjnym. Zapewniamy jednak, że ta twarz tam jest.

Ostatnio znowu stało się głośno o najprzystojniejszym tancerzu III RP – Marcinie Hakielu. Ujawnił on, że Kasia zdradzała go i na gorącym uczynku przyłapali ją wynajęci detektywi. Podobnie podczas występu u Kuby Wojewódzkiego Marcin Hakiel uderzył w Kasię i Maćka, mówiąc, że robią sobie oni z niego pożywkę, nie odwrotnie.

Syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela jest gejem? Cichopek: „To nawet nie jest żart”

Zdaje się, że doszło do włamania na konto syna Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Ewentualnie jakiś kolega wyciął mu nieśmiesznego „psikusa”. Para ma dwójkę dzieci 14-letniego Adama oraz 10-letnią Helenę. Młody Adaś padł ofiarą ataku, a na jego profilu na Instagramie pojawiło się jego zdjęcie z podpisem „Jestem gejem”. Wkrótce pojawił się kolejny wpis, w którym chłopak tłumaczy, że doszło do włamu i to nie on jest autorem wcześniejszej relacji.

Co do ostatniej dodanej relacji: ktoś włamał się na moje konto lub zabrał mój telefon. Nie ja opublikowałem te informacje - wyjaśnił 14-latek.

Redakcja „Faktu” skontaktowała się ze sławną aktorką i prezenterką TVP, aby wyjaśnić sprawę.

Ktoś po prostu zrobił mojemu synowi coś, co nawet nie jest żartem. Jako rodzice nastolatków musimy być czujni i rozmawiać z dziećmi o konsekwencjach takich zachowań. Adam na szczęście wie, jak szybko i skutecznie zareagować - powiedziała Kasia Cichopek dla „Faktu”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje