18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

twierdzi, że jest naturalna

14-letnia (!) Viki Gabor przekonuje: NIE POWIĘKSZYŁAM UST

15.02.2022  13:13
Viki Gabor przekonuje, że jest naturalna
Viki Gabor przekonuje, że jest naturalna Fot: TRICOLORS/East News

Viki Gabor za szybko dojrzała i chciała być dorosła? Po Polsce poniosła się wieść, że 14-latka POWIĘKSZYŁA SOBIE USTA. Teraz gwiazdka komentuje te doniesienia i zapewnia - jestem zupełnie naturalna.

Viki Gabor ma zaledwie 14 lat, inna dziewczynka w jej wieku dopiero odstawiałaby lalki, powoli żegnała dzieciństwo i niepewnie, zapewne też nieco buntowniczo, wkraczała w świat młodzieńczy. Viki dzieciństwo skończyła jednak dużo wcześniej, niż jej koleżanki, a teraz mimo bardzo młodego wieku i jeszcze czterech lat do pełnoletniości, wygląda i zachowuje się poważniej, niż wskazywałaby metryka.

Dorosły wygląd Viki Gabor jest głośno komentowany, wielu nie kryje oburzenia odbieraniem dziewczynce dzieciństwa. Ta zaś co chwila szokuje publikę nowymi fryzurami, odważnymi strojami i makijażem. Ostatnio zaś wywołała skandalik, pokazując się z bardzo dużymi wargami. Poniosła się wieść, że dziecięca gwiazdka POWIĘKSZYŁA SOBIE USTA.

Viki Gabor majstrowała przy ustach?

Kto pokusiłby się o wykonanie zabiegu takiemu dziecku? Czy to w ogóle legalne? I czy 14 lat to nie za wcześnie na podobne eksperymenty? Do plotek o zabiegu odniosła się sama główna zainteresowana. Oznajmiła, że krytyka jej wyglądu jest śmieszna. "Ludzie są kreatywni" - stwierdziła w rozmowie z "Pudelkiem".

Ja w mojej głowie mam takie: "What the heck?". Po pierwsze: XD, a po drugie: ja mam 14 lat. Nie widziałam jeszcze 14-latki, która by sobie powiększała usta, więc to też jest trochę nienormalne. Ludzie są bardzo kreatywni... Kochani, nie zrobiłam sobie ust i nie zamierzam

- powiedziała młodziutka gwiazdka.

Viki Gabor zapewniła, że ostre makijaże i odważne stroje to jedynie wizerunek sceniczny. Musi się malować i "przebierać", by dobrze wyglądać w blasku fleszy czy przed kamerą.

Nie zapominajmy, że w telewizji czy teledyskach trzeba mieć jednak ten makijaż, żeby to fajnie wyglądało w kamerze. Ludzie muszą zdać sobie z tego sprawę, że ja na co dzień tak nie chodzę

- przekonywała wokalistka.

Tymczasem media społecznościowe młodzieńczej gwiazdki raczej nie ukazują jej naturalnego looku. Wręcz przeciwnie - obfitują w zdjęcia z ostrym makijażem i wyzywającymi strojami. Tak samo instarories, na którym pokazuje życie codzienne, a nie tylko wizyty na scenie czy w telewizji. Więc gdzie ta naturalność?