18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na bogato!

21-letnia Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie

07.07.2020  11:38
21-letnia Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie
21-letnia Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie Fot: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa poczuła, że potrzeba jej większej przestrzeni i postanowiła kupić sobie trzecie mieszkanie. Przedsiębiorcza 21-latka zaczyna przeprowadzkę.

Julia Wieniawa mimo młodego wieku doskonale wie, co to oznacza zarabiać wielkie pieniądze. Była m.in. najlepiej opłacaną gwiazdą "Tańca z Gwiazdami", a teraz dalej radzi sobie fenomenalnie.

Julia Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie

Chociaż Julia Wieniawa zawsze utrzymywała, że kocha swoje lokum w kamienicy, to teraz miała chrapkę na większą przestrzeń. Postanowiła więc kupić sobie... trzecie mieszkanie!

Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. (...) Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę

- mówi w rozmowie z Faktem znajomy aktorki.

Tabloid ustalił, że nowe mieszkanie jest duże i nowoczesne, a do tego położone na wysokim piętrze. Sąsiadem Julki będzie teraz Marcin Tyszka. Wygląda na to, że "styl retro, trochę boho" znudził się Wieniawie, skoro teraz decyzja padła na apartamentowiec.

Myślicie, że musiała wziąć na to mieszkanie kredyt?

Przeczytaj więcej
Komentarze