18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

Wieniawa kupiła trzecie mieszkanie. Tu jest jakby luksusowo

12.08.2020  16:45
Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie
Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie Fot: Facebook/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa szybko się nudzi. Dopiero co kupiła apartament w centrum Warszawy, wyremontowała go i urządziła, a już znalazła kolejny. Nabyła nowe mieszkanie - już trzecie. I pochwaliła się jego wyglądem.

Młodziutka celebrytka idzie jak burza. Julia Wieniawa ma zaledwie 21 lat, a już opływa luksusy, od kilku lat robi karierę, a teraz kupiła trzecie mieszkanie. Dziewczyna nie zadowala się byle czym. Jej nowy zakup to wielki apartament w centrum stolicy. Mieszkanie pochodzi z rynku wtórnego, a Julia już zaciera ręce, gotowa na remont.

Kilka łazienek, taras na dachu

Za nowy apartament Julia zapłaciła grubo ponad milion złotych, kolejnych KILKA MILIONÓW  planuje wydać na urządzenie mieszkania. Do wyremontowania ma między innymi kilka łazienek, zaczęła też urządzać taras na dachu. Wielki salon ma być utrzymany w stylu boho, a w całym mieszkaniu dominować będą ciepłe kolory i drewniane oraz bambusowe elementy. Aby było jeszcze bardziej "jak w domu", Julia planuje też inwestycję w duże rośliny do wnętrz.

Celebrytka wyraźnie postawiła na inwestowanie w nieruchomości. Ma już trzy mieszkania, jedno z nich (kupione zaledwie kilka miesięcy temu) wyremontowała i wynajmuje. Pierwsze, jakie nabyła na własność, jest jej obecnym lokum, zrobiło się jednak dla gwiazdki za ciasne. Za kilka miesięcy planuje więc wprowadzić się do wielkiego, luksusowego apartamentu.

Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie
Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie
Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie
Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie

logo Tu się dzieje