18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani przecierają oczy

266 zł za kg ziemniaków. Prażynki Lewandowskiej to przegięcie?

28.10.2019  14:13
266 zł za kg ziemniaków. Prażynki Lewandowskiej to przegięcie?
266 zł za kg ziemniaków. Prażynki Lewandowskiej to przegięcie? Fot: Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska prężnie rozwija swoje biznesy. Patrząc na ceny jej produktów, z całą pewnością można stwierdzić, że nie brakuje jej dochodu. Fani przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na to, ile muszą zapłacić za poszczególne rzeczy. 

Anna Lewandowska ostatnio kilka razy zasłynęła w sieci. Niestety, rozgłos wokół jej osoby nie był pozytywny - trenerka podała przepisy na pomidorki z cebulką i wodę z cytryną - fani nie mogli jej tego darować. Pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy nt. tego rodzaju porad/ 

Teraz pod lupę wzięto jej produkty spożywcze. Anna Lewandowska wypuściła na rynek zdrowe jedzenie, sygnowane nazwą "Foods by Ann". Osoby jedzące wegańsko, wegetariańsko czy też zgodnie z zasadami bio mogą spokojnie korzystać z jej oferty. Mogą, jeśli są wystarczająco zamożne. 

Anna Lewandowska i ceny jej produktów

Anna Lewandowska najwyraźniej wyszła z założenia, że zdrowie jest bezcenne i Polacy zapłacą absolutnie każdą cenę za produkty, które nie wyrządzą im dietetycznej krzywdy.

Fani przyjrzeli się prażynkom firmy Lewandowskiej. Jak się okazuje, za 15 gramów chipsa będącego po prostu obrobionym ziemniakiem, zapłacić trzeba 3,99 zł. Jeden z komentujących zauważył, że tym samym za kilogram tak przygotowanego ziemniaka zapłacilibyśmy... 266 zł!

Ktoś inny nieco złośliwie zauważył, że ziemniaki te musiały być cięte ciosem karate, skoro są aż tak kosztowne (przypominamy, że Lewandowska ma sukcesy sportowe w tej dziedzinie).

Nie ma skarbu większego niż zdrowie, a jego cena wszakże nie posiada górnej granicy.