18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulujemy serdecznie!

66-letni Stockinger jest ZAKOCHANY, a wkrótce powiększy mu się rodzina

18.06.2021  21:30
Tomasz Stockinger jest szczęśliwy
Tomasz Stockinger jest szczęśliwy Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Tomasz Stockinger jest szczęśliwie zakochany. U jego boku pojawia się ostatnio piękna brunetka - Katarzyna. Do tego jego rodzinę spotka wielkie szczęście! Uradowany gwiazdor serialu "Klan" zdradził już płeć dziecka, które do niej dołączy.

66-letni Tomasz Stockinger wie doskonale, że nigdy nie jest za późno na szczęście. Gwiazdor jest szczęśliwie zakochany i wyraźnie rozkwita. Tym bardziej że niedługo jego rodzina powita na świecie nowego maluszka.

O tym, że 66-letni Tomasz Stockinger jest bardzo tajemniczy w sprawie nowej partnerki, wiemy wszyscy, ale teraz "Twoje Imperium" doniosło, że aktor był widziany w jej towarzystwie na korcie tenisowym. 

Podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie na początku czerwca, gwiazdorowi towarzyszyła nowa partnerka, atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Tomasz Stockinger zachowuje dyskrecję na jej temat – obiecał, że powie coś więcej, gdy przyjdzie czas na zwierzenia

– możemy przeczytać na łamach "Twojego Imperium".

Tomasz Stockinger jest bardzo szczęśliwy

Media dowiedziały się, że tajemnicza Katarzyna jest zawodowo związana z biznesem. Nie ma więc wiele wspólnego z zawodem Tomasza Stockingera i nie zależy jej na blasku fleszy - co może być wielką zaletą dla tego związku.

Tomasz Stockinger może się cieszyć, tym bardziej że wkrótce... znowu zostanie dziadkiem! W rozmowie z inną gazetą - "Świat i Ludzie" - wyjawił, że jego jedyny syn za cztery miesiące zostanie ponownie tatą. 

A ja już nie mogę się doczekać. Mogę zdradzić, że urodzi się chłopiec!

- zdradza Tomasz Stockinger.

Gratulujemy i życzymy dalszego, równie mocnego szczęścia w życiu - nikt nie mówi, że nie może się ono rozpocząć po 60-tce!