18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygląda obłędnie

67-letnia gwiazda "Sanatorium miłości" w bikini

06.08.2021  15:21
Gwiazda "Sanatorium miłości" w bikini
Gwiazda "Sanatorium miłości" w bikini Fot: TRICOLORS/East News

Wiesława Kwiatek, gwiazda programu TVP "Sanatorium miłości" wybrała się wraz ze swoimi koleżankami nad morze. Seniorka z radością pozuje w odważnym bikini. Jej ciało zwraca uwagę wszystkich.

Wiesława Kwiatek była jedną z weselszych i bardziej pełnych energii uczestniczek programu "Sanatorium miłości". Seniorka na antenie TVP bawiła się świetnie i chociaż nie znalazła partnera, to zawiązała przyjaźnie na całe życie.

"Sanatorium miłości" Wiesława Kwiatek pozuje w bikini

Aktualnie seniorka wyruszyła na wczasy nad polskie morze, razem z koleżankami z programu. Panie bawią się znakomicie i cieszą wolnymi chwilami, które gwarantuje im emerytura. Wiesława jest przy tym bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych i dzieli się z internautami radościami wyjazdowymi.

Oprócz Wiesławy Kwiatek nad Morzem Bałtyckim odpoczywają także: Janina „Nina” Busk, Walentyna Kozioł, Joanna Tunney, Teresa Wąsowicz i Małgorzata Zimmer. Uczestniczka "Sanatorium miłości"  nie zawahała się opublikować swojego gorącego zdjęcia w bikini. Wiesia absolutnie nie wstydzi się swojego ciała i jest z niego dumna, dlatego chętnie wystawa każdy jego centymetr do słońca.

Mamy nadzieję, że wszystkie gwiazdy "Sanatorium miłości" wrócą z wakacji pełne radości i energii na nowe wyzwania. Takiego wypoczynku niejedna osoba może im zdecydowanie pozazdrościć. Oby tak dalej!