18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

młoda mama cała w skowronkach

68-letnia aktorka w ciąży! Szczęśliwy tatuś ma 30 lat…

09.08.2021  15:59
Instagram/lyn_may_
Instagram/lyn_may_ Fot: LynMay ma 68 lat i jest w ciąży. Ojcem 30-latek

Szczęśliwe nowiny wprost od jednej z największych gwiazd Meksyku. 68-letnia aktorka Lyn May spodziewa się dziecka. Jej 30-letni partner jest wniebowzięty.

Wesołą nowinę ogłosiła w mediach społecznościowych wielka meksykańska gwiazda Lyn May. 68-letnia tancerka i aktorka na swoim Instagramie poinformowała o stanie błogosławionym i potwierdziła, że ojcem jest jej 30-letni partner, raper Marcus D1.

Lyn May i młodszy o blisko 40 lat muzyk spotykają się ze sobą od 2019 roku, a teraz postanowili powiększyć rodzinę. Szczęśliwą wieść przekazali światu ósmego sierpnia.

Z radością ogłaszam, że jestem w trzecim miesiącu ciąży, a Marcus D1 cieszy się, że zostanie tatą

– napisała Lyn May, a wiadomość opatrzyła serią zdjęć z ukochanym.

Lyn May w ciąży. Kim jest 68-letnia gwiazda?

Lyn May słynie dziś głównie ze specyficznej urody i pokazywania się w mediach. Choć zbliża się do 70-tki, postanowiła urodzić dziecko, kontynuuje też karierę tancerki (prowadzi warsztaty taneczne) i osobowości telewizyjnej. Ponadto prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją około 160 tysięcy fanów. Tam oczywiście – jak to gwiazdy i celebryci mają w zwyczaju – skrupulatnie relacjonuje wydarzenia z życia.

68-letnia gwiazda sławę zdobyła w Meksyku już kilkadziesiąt lat temu – w latach 70 i 80 była jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorek, zagrała w ponad 100 filmach, a rozgłos dawały jej dodatkowo liczne romanse, także z ważnymi politykami.

Lyn May ma chińskie korzenie, ale urodziła się w Meksyku i tam spędziła całe swe życie. Gdy poczuła, że młodość jej umyka, zdecydowała się na operację plastyczną. Obiecano jej wstrzyknięcie w twarz substancji, która pomoże utrzymać młodzieńcze rysy, zamiast tego sprezentowano jej piekło. Jak się okazało, magicznym specyfikiem była oliwka dla dzieci, która dosłownie wypaliła rany na licu aktorki. Przez kolejne lata gwiazda przechodziła więc przez serię zabiegów przywracających jej "dawne" rysy twarzy.

Lyn May ma 68 lat i jest w ciąży
Lyn May ma 68 lat i jest w ciąży Fot: Instagram/lyn_may_
68-latka jest wielką gwiazdą w meksyku
68-latka jest wielką gwiazdą w meksyku Fot: Instagram/lyn_may_
Lyn May ma 68 lat, ale wygibasy przychodzą jej lekko
Lyn May ma 68 lat, ale wygibasy przychodzą jej lekko Fot: Instagram/lyn_may_
Lyn May w młodości
Lyn May w młodości Fot: Instagram/lyn_may_
Lyn May w młodości