18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdrowie dopisuje

72-letni Strasburger to przy nim pikuś. 75-letni aktor też został tatą

16.01.2020  08:29
72-letni Strasburger to przy nim pikuś. 75-letni aktor też został tatą
72-letni Strasburger to przy nim pikuś. 75-letni aktor też został tatą Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Karol Strasburger przetarł szlaki późnego ojcostwa dla aktorów, ale 75-letni Henryk Talar go przebił. Aktor pochwalił się, że ma 3-miesięcznego syna. 

Karol Strasburger jeszcze niedawno wprawił całą Polskę w konsternację, zostając ojcem w wieku 72 lat. Okazuje się, że inny polski aktor - Henryk Talar, trzyma się równie dobrze, a nawet lepiej. Artysta w wieku 75 lat również został tatusiem!

Karol Strasburger przetarł szlaki dojrzałym ojcom

Henryk Talar pozostaje nie tylko niezwykle aktywny prywatnie, ale również zawodowo. Aktualnie gra w nowym serialu TVP pt. "Archiwista" oraz często dubbinguje filmowe postacie, tworzy radiowe słuchowiska i podkłada głos do gier komputerowych.

Prywatnie Henryk Talar ma tak samo dużo energii, jak Karol Strasburger. Musi z resztą ją mieć, bowiem niedawno został ojcem pewnego uroczego chłopczyka. 

Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia. Idę drogą Karola Strasburgera

– wyznał nieoczekiwanie Henryk Talar „Super Expressowi”, kiedy dziennikarze spotkali go na konferencji prasowej.

Henryk Talar jest przekonany, że dla syna będzie miał więcej czasu niż dla swojej córki - znanej scenarzystki Zuzanny Talar-Sulowskiej. Podobnie jak Karol Strasburger, Talar młodość poświęcił sukcesom zawodowym. 

Był czas, że aktorstwu poświęciłem się bezgranicznie. Sam przyznaję, że okres dorastania mojej córki Zuzanny pamiętam jak przez mgłę. Jednego, czego żałuję, to że nie spisałem się jako ojciec

- mówił.

Brak czasu dla córki starał się nadrobić, rozpieszczając jej dzieci. Teraz ma szansę jeszcze raz sprawdzić się w roli taty. Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj więcej
Komentarze