18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważne wyznania

72-letni Strasburger zdradza szczegóły porodu młodej żony. Drastyczne

27.11.2019  10:56
72-letni Strasburger zdradza szczegóły porodu młodej żony. Drastyczne
72-letni Strasburger zdradza szczegóły porodu młodej żony. Drastyczne Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Karol Strasburger w wieku 72 lat został tatą małej dziewczynki. Jego młodsza o 37 wiosen ukochana żona urodziła ją całkiem niedawno. Teraz podekscytowany aktor zdradza dość drastyczne szczegóły porodu Małgorzaty. 

Karol Strasburger został szczęśliwym tatą! O wszystkim poinformował świat jego szwagier, dumny ze swojej małej siostrzenicy. Małgorzata i Karol nie uprzedzali mediów o ciąży, a i tuż po tej informacji nie byli zbyt wylewni.

Karol Strasburger opowiada o porodzie ukochanej

Teraz najwyraźniej coś się zmieniło, bowiem znany aktor postanowił opowiedzieć o szczegółach porodu swojej ukochanej. Zdradził całkiem sporo - nie jesteśmy pewni, czy Małgorzata będzie z tego zadowolona. 

Wszystko zakończyło się dobrze. Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia

- opowiedział na łamach Faktu.

Nie poprzestał na zdradzaniu szczegółów najbardziej prywatnego dnia w życiu. Uchylił również rąbka tajemnicy na temat tego, jak świeżo upieczona mama radzi sobie z rodzicielstwem. 

Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie

- zdradził Karol Strasburger.

Rodzicom jeszcze raz gratulujemy narodzin pociechy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze