Co się stało z jej twarzą?

98-letnia matka Sylvestra Stallone'a wygląda niecodziennie

03.10.2019  13:27
98-letnia matka Sylvestra Stallone'a wygląda niecodziennie
98-letnia matka Sylvestra Stallone'a wygląda niecodziennie Fot: Instagram

98-letnia matka Sylvestra Stallone'a - Jackie Stallone - rozpaczliwie trzyma się młodości. Kobieta robi wszystko, by zatrzymać czas. Od ćwiczeń po operacje plastyczne. 

98-letnia mama Sylvestra Stallone'a od jakiegoś czasu jest królową sieci. Piszą o niej media na całym świecie - nic dziwnego. Mimo tego, że kobieta zbliża się do setnych urodzin - wcale nie zamierza zwalniać tempa. 

Jackie Stallone gwiazdą sieci

Chociaż jak najbardziej popieramy dbanie o siebie w każdym wieku i nawet zazdrościmy kondycji fizycznej pani Stallone, to nie da się ukryć, że z operacjami plastycznymi nieco przesadziła. 

Mama znanego z roli Rambo aktora, to bardzo barwna i lubiana postać zagranicznego show-biznesu. Jak widać - nadąża za trendami, które dyktuje XXI wiek - prowadząc chociażby aktywne życie w social mediach.

Z zawodu Jackie Stallone jest astrolożką i tancerką. Wciąż stoi u boku swoich synów - Sylvestra i Franka Stallone. Ich kariery z pewnością pomogły jej zyskać popularność.

Wiek nie sprawił, że Jackie porzuciła swój styl. Wciąż mocno się maluje i zakłada ekstrawaganckie stroje i biżuterię. Co sądzicie o takiej "staruszce"?

Przeczytaj więcej
Komentarze