18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

no pięknie

KRÓLIKOWSKI NIE PŁACI ALIMENTÓW? Sprawę przejąl KOMORNIK

18.07.2022  13:25
Antoni Królikowski najpierw porzucił ciężarną żonę, a teraz nie płaci alimentów?
Antoni Królikowski najpierw porzucił ciężarną żonę, a teraz nie płaci alimentów? Fot: Paweł Wodzyński/East News

Nie dość, że porzucił ciężarną żonę, to teraz nie płaci alimentów na synka? Antoni Królikowski znów na świeczniku. 33-latka broni mamusia.

Antoni Królikowski nie jest w ostatnim czasie postacią szczególnie lubianą. Aktor i celebryta w zeszłym roku zszokował fanów wieścią o nagłym ślubie z Joanną Opozdą. Ta, jak się okazało, była w ciąży. Para poszła do ołtarza, nie minął rok, a już się rozwodzi. I to w blasku fleszy i na językach kraju, w bardzo nieprzychylnym w dodatku świetle.

Co się stało? O tym wie już każdy, kto interesuje się polskim show-biznesem. Gdy jeszcze Joanna była w ciąży, mąż zaczął zdradzać ją z... sąsiadką. Ostatecznie Królikowski porzucił Opozdę tuż przed narodzinami ich synka Vincenta.

Królikowski nie płaci alimentów?

Sprawę od miesięcy śledzą media i ciekawi rozwoju wypadków fani. A Antoni Królikowski i Joanna Opozda ciągle dokładają do ognia. Teraz pojawiła się wieść, że nie dość, że niewierny mąż porzucił żonę, to jeszcze w nosie ma przyszłość i obecne życie synka. Aktor nie łoży na jego utrzymanie!

Jak donosi Joanna Opozda, Antoni Królikowski nie płacił na utrzymanie dziecka, więc sprawa trafiła do sądu. Zostały zasądzone alimenty, ale aktor dalej nie poczuwa się do odpowiedzialności!

Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik

- oznajmiła Joanna Opozda na Instagramie.

Mamusia broni 33-letniego synka

Aktorka odpowiedziała w ten sposób na tłumaczenia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która zawzięcie tłumaczy i rozgrzesza poczynania syna. Już wcześniej stawała w obronie 33-latka. Teraz oświadczyła, że jej kochany, malutki synek robi wszystko tak, jak należy.

Od alimentów nikt się nie uchyla, bo jeszcze nie zostały ustalone, to też pomówienie... przelewy zostały wysłane. Wstyd tak bezkarnie obrażać, nie znając prawdy

- napisała Ostrowska-Królikowska w mediach społecznościowych, w dyskusji z "fanami".

Kto mówi prawdę? Ostatecznie - zdaje się - sprawę wyjaśni sąd. Sam główny zainteresowany, czyli oczywiście całkiem dorosły Antoni Królikowski, zawzięcie milczy.

Antoni Królikowski nie płaci alimentów