18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Można gratulować?

Adam Małysz zostanie DZIADKIEM?! Jego córka zdradziła prawdę

15.03.2021  18:03
Adam Małysz dziadkiem?
Adam Małysz dziadkiem? Fot: MAREK DYBAS/REPORTER

Adam Małysz ma za sobą wielką karierę sportową i wiedzie udane życie rodzinne. Czyżby niedługo miał wziąć na ręce swoje pierwsze wnuczę? Jego jedyna córka Karolina zdradziła całą prawdę na ten temat.

Adam Małysz jest w Polsce niemalże legendą. Jego wielkie sukcesy w skokach narciarskich pamiętamy wszyscy. Poza tym, że był wielkim sportowcem, to rodacy uwielbiali go za skromność i osobowość. Prywatnie nie zawsze było u niego tak różowo.

Adam Małysz ma w końcu szansę wypocząć. W momencie rozkwitu jego kariery sportowej bywał w domu tak rzadko, że własna córka się go bała. Teraz Karolina Małysz jest już dorosła, ma świetne relacje z tatą i wkrótce wychodzi za mąż za swojego wieloletniego narzeczonego.

Adam Małysz zostanie dziadkiem? Córka odpowiada

Córka Małysza unika blasku fleszy i nie chce być celebrytką. Dziewczyna prowadzi jedynie konto w mediach społecznościowych i raz na jakiś czas dzieli się z fanami swoim życiem. Ostatnio odpowiedziała na pytanie o ciążę.

Adam Małysz z pewnością byłby ogromnie szczęśliwy, gdyby został dziadkiem. Jego jedynaczka zapytana o to, czy jest w ciąży, odpowiedziała jednak bardzo stanowczo:

Nie jestem i w najbliższym czasie nie planuję być.

Najwyraźniej Karolina Małysz planuje zrobić wszystko w tradycyjnej kolejności - najpierw wyjść za swojego ukochanego, a potem myśleć o powiększeniu rodziny. Kiedy już do tego dojdzie, jesteśmy przekonani, że cała Polska złoży szczere gratulacje sportowcowi i jego bliskim.

Czytaj także