18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miał na myśli kogoś konkretnego?

Nergal ostro: KARTOFLANA, NALANA MORDA. Tego mu w PiS nie wybaczą?

Emilia Waszczuk
28.05.2021  15:50
Nergal nie przebiera w słowach. Ostro atakuje PiS
Nergal nie przebiera w słowach. Ostro atakuje PiS Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Adam Nergal Darski znów szokuje. W najnoszym wywiadzie ostro zaatakował polityków PiS i wyjaśnił, że przynależenie do partii wypełnia definicję zła.

Adam Nergal Darski kocha tworzyć muzykę, ale ma też inną pasję. Jak mało który artysta w Polsce, uwielbia ostro krytykować obecny rząd i Kościół. A skoro tak, to znów zrobił swoje i w wybitnie pikantnych, acz dość cenzuralnych (przynajmniej jak na niego) słowach powiedział co myśli o PiS.

Darski atakuje PiS. "Definicja zła"

Nergal udzielił ostatnio dość odważnego (w sumie rzadko nie bywa odważny) wywiadu dla braci Sekielskich. W rozmowie z nimi ogłosił, że politycy PiS są odrażający, już sam ich wygląd przyprawia o mdłości, a co dopiero mówić o poglądach...

Chłopcy o ziemniaczanej urodzie. Ci rządzą Polską. Taka kartoflana, nalana morda, najczęściej czerwona. Ja mam estetyczny problem z PiS-em, bo oni są przerażający. Oni mnie odpychają

- powiedział szczerze

Stwierdził też, że bycie politykiem PiS w zupełności wypełnia definicję zło. Chcesz dowiedzieć się, co znaczy być złym człowiekiem? Proszę bardzo, zajrzyj do partii rządzącej.

Jeżeli jest definicja zła, to oni się z nią wpisują - oznajmił.

Rząd zniszczy Nergala? Artysta ostro

Nergal pytany był też o to, czy nie boi się atakować rządzących Polską polityków. Wszak nie zawsze mówienie, co się myśli, jest bezpieczne, a i on nie raz już bywał ciągany po sądach, jego koncerty nagle odwoływano...

Mogą mnie zbanować, ale to mojej sytuacji nie zmieni. Być może gdybym się nazywał Kammel i robił la*** Telewizji Publicznej, to rzeczywiście trząsłbym du** o swoje kredyty i kontakty - oznajmił odważnie.

A wy balibyście się na jego miejscu?